اهداف:

  • ارتقاء سطح علمی و فنی کارشناسان
  • تبادل تجربیات کارشناسان
  • بررسی و به روز نمودن صلاحیت ها
  • برگزاری جلسات هم اندیشی در راستای افزایش سطح کمی و کیفی

 

وظایف:

  • مطالعه شرح صلاحیت های موجود رشته
  • تهیه و تدوین شرح صلاحیت های اولیه و افزایش صلاحیت و شرائط و نحوه اعطاء صلاحیت جهت تصویب شورا عالی
  • بررسی صلاحیت های علمی و فنی متقاضیانی که در آزمون کتبی  و شفاهی موفق شده و نصاب لازم را دارا باشند.
  • تهیه سوالات آزمون و تشکیل بانک سوال
  • دعوت از متخصصین و کارشناسان رسمی دادگستری برای تهیه سوال
  • تصحیح  اوراق آزمون های تشریحی و اعلام نتایج
  • همکاری با کمیسیون آزمون برای تعیین حد نصاب
  • تشکیل جلسات کمیسیون مشورتی
  • تهیه و ارائه گزارش مربوط به امور ارجاعی
  • گزارش فعالیت سالانه کمیسیون
  • تشکیل جلسات کمیسیون
  • انجام آزمون شفاهی و مصاحبه حضوری با داوطلبان
  • محدود کردن صلاحیت کارشناسان رسمی دادگستری

اعضاء:

ردیف کمیسیون مشورتی علمی وفنی رشته گروه مسئول کمیسیون اعضاء کمیسیون
۱ معادن منابع و معادن فریدون هدایت منصور تاجداری- عباس قادری
۲ مهندسی آب منابع و معادن علی اکبر صابری بهمن امیری باغبادرانی- حبیب اله شماعی
۳ فلزات منابع و معادن مهدی کلینی مهدی اعتزازی- مجید هنرمند
۴ لوازم خانگی و اداری ارزشیابی اموال منقول فریدون مهداد مرتجی حکیم الهی – محمود بیات پور
۵ داروسازی و سم شناسی امور پزشکی و غذایی شهرام شیخ الاسلامی جواد صادقی- سیدحسن حسینی
۶ مواد غذائی و مسمومیت های ناشی از آن امور پزشکی و غذائی مجید عمرانی هوشنگ بهرامی- منصور رئیسی
۷ امور بازرگانی امور مالی غلامحسین نادرتهرانی سیدمهرداد چاووشی- علیرضا حیدری پور
۸ تعیین نفقه امور مالی محمود رشیدی نیا سیدمرتضی خادمی- منصور مقیمی ورزنه
۹ حسابداری و حسابرسی امور مالی عبدالعظیم ایزدی محمد بصیر پور – کیانوش کیانی- ابراهیم معصومی- علی وفازاده
۱۰ امور وسائط نقلیه موتوری امور وسائط نقلیه شکراله خوروش محمداسماعیل جعفریان- غلامحسین امیرپور- موسی فیاض پور- بهزاد رستم پور
۱۱ مهندسی محیط زیست راه و ساختمان عباسعلی طاهری دولت آبادی شهناز قاضی زاهدی –  مسعود طاهریون اصفهانی
۱۲ برنامه ریزی شهری راه و ساختمان اصغر نکوئی مارنانی حسین نصراصفهانی- اکبر گردسیچانی
۱۳ نقشه برداری و اطلاعات مکانی راه و ساختمان مرتضی یراقی حسین مصدق خواه- محمدعلی فقیه
۱۴ معماری داخلی و تزئینات راه و ساختمان حمید گلبن هوتن ایروانی ، مهرداد طبیبیان
۱۵ راه و ساختمان راه و ساختمان تقی ملک احمدی نوراله صلواتی- داریوش سرور- فرهاد طاهریون- ابراهیم حمیدی فرد

 

کمیسیون مشورتی علمی و فنی رشته ها (کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان)

 

ردیف کمیسیون مشورتی علمی وفنی رشته گروه مسئول کمیسیون اعضاء کمیسیون
۱۶ امور ثبتی راه و ساختمان یداله نصری منوچهر ربیعی- مصطفی بهجتیان
۱۷ الکتروشیمی و پتروشیمی و فرآورده های شیمیائی صنعت و فن محمدرضا حسن پور مریم نیک فر- بیژن گنجی
۱۸ صنایع گاز و گازرسانی صنعت و فن میرمحمدتقی سادات کامبیز اخلاصی- سعید صالحی شهرکی
۱۹ نساجی و رنگرزی صنعت و فن محمدهادی سمسار محمود کسائیان- حبیب اله شرکت
۲۰ کامپیوتر و فناوری اطلاعات صنعت و فن محمد اطرج محمدعلی نعمت بخش- کامران زمانی فر
۲۱ برق ، الکترونیک و مخابرات صنعت و فن غلامرضا شکرچی زاده جواد پورآباده- رضا عبدالهی طادی
۲۲ تأسیسات ساختمانی صنعت و فن جواد مهاجرانی علی نبی حسین آبادی- سیدمحمد ملاباشی
۲۳ برق، ماشین و تأسیسات کارخانجات صنعت و فن حسن صلواتی ابوالفضل خان محمدیان- عبدالکریم موحدیان عطار- محمدرضا فرقدانی- مهدی سجاد
۲۴ تشخیص اصالت خط و امضاء فنون هنری رضا بهرامی بهمن ابراهیمی دهکردی- اسداله بقایی
۲۵ امور ورزشی فنون هنری شهرام عروف زاد قاسم رحیمی- پریوش شکرچی زاده
۲۶ دامپروری و دامپزشکی کشاورزی و منابع طبیعی محمدحسین نیازی عباس زال بیک- غلامرضا رضوانی
۲۷ کشاورزی و منابع طبیعی کشاورزی و منابع طبیعی منوچهر جمشیدیان جلال پورهمایون- ماشاءاله خدام- سیداسداله مؤمن زاده- فتح اله معین
۲۸ بیمه خدمات اداری و عمومی حسین گلشنی علی خمسه- عنایت اله عابدیان
۲۹ امور اداری و استخدامی خدمات اداری و عمومی اکبر پنجه فولادگران رحمان کلیائی- غلامحسین بهدادمهر
۳۰ حوادث ناشی از کار حوادث ناشی از کار عبدالرسول فاضلی صفی اله براتی- علی اصغر نجمی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =